poniedziałek, 21 grudnia 2009

Sesja


Kilka zdjęć z mojej ulubionej sesji :) Muszę dodać, że cały czas padało, więc moja fryzura pozostawia wiele do życzenia i sesja trwała bardzo krótko(z uwagi na deszcz właśnie) bo tylko godzinę, szkoda bo atmosfera była bardzo miła, a i fotografka świetna:) Jej zdjęcia zawsze są takie magiczno, bajkowe :) Jeśli nasze plany się powiodą, to w marcu znów się spotkamy :) Trzymam kciuki :) I doczekać się już nie mogę :)
a) bo zobaczę się z rodzinką i znajomymi :)
b) bo mam sesję z Marc! :)

7 komentarzy:

 1. pięknie wyglądasz na zdjęciach, pełna profeska. no i makijaż perfekcyjny.

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję ;) zasługa fotografki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna sesja, nie wiem czy ktos Ci to juz mowil ale jestes bardzo podobna do AnjiRubik :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja kuzynka uparcie twierdzi, że jestem do niej podobna :) Chciałabym być taka ładna jak Anja! Ale dziękuję za komplement, bo to komplement! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bezpłatne ogłoszenia w mieście Radom i powiecie Radomskim - Radom Lokalne. Oferty pracy w Radomiu, mieszkania Radom i setki innych bezpłatnych ogłoszeń drobnych z Radomia. Na Radom Lokalne - Ogłoszenia Radom sprzedasz lub kupisz wszystko bez opłat a także znajdziesz dom do wynajęcia, używane samochody i foteliki dla dziecka. Wystaw teraz za darmo swoje ogłoszenia Radom ze zdjęciami i filmem bez dodatkowych opłat i kosztów! Sprawdź koniecznie artykuły gospodarstwa domowego, mikrofalówki, lodówki. Na portalu Radom Lokalne - Ogłoszenia Radom sprzedasz rzeczy używane i znajdziesz nowe okazje z okolic Radomia. Dodaj ogłoszenie drobne w Radomiu bez opłat i bezpłatnie! Zapraszamy na strony Radom Lokalne.

  OdpowiedzUsuń

Thank you for visiting my blog, and comments! :)♥
Proszę nie pisać mi komentarzy reklamujących wasz blog, bądź komentarzy typu "pobserwujemy?" Jeśli twój blog będzie interesujący to zacznę go obserwować, jeśli nie, to twój komentarz mnie do tego nie przekona. Pozdrawiam serdecznie! :)