czwartek, 26 czerwca 2014

Black & white


Hej! 
Dziś na blogu dwie nowości oraz buty które kupiłam w tamtym roku, a których jeszcze na blogu nie widziałyście. Po pierwsze top, biało-czarny, delikatny, leciutki nadaje się na upały,ale fajnie też wygląda z marynarką lub lekkim sweterkiem w chłodniejsze dni. Spódniczka, dość klasyczna, czarna z grubszego materiału, przez co bardzo ładnie się układa, jest dość przewiewna, więc nie musicie się martwić, że było mi gorąco, nawet przy 23 stopniach spisała się świetnie :) I na koniec oczywiście buty, na które moda panowała już dwa lata temu. Mi udało się je kupić dopiero w tamtym roku. Modeli na rynku było oczywiście sporo, jednak mi zależało na tym by obcas nie był zbyt wysoki. Tak właśnie powstał ten strój, z kilku fajnych składników, mi się podoba, mam nadzieję, że Wam również ;) 
Całuję Sara 
H&M top / Mohito skirt / Primark bag / ?? shoes / H&M sunies / H&M gold bracelet / Mohito black and white bracelet / Czakibransoletki white bracelet / H&M necklace / H&M rings / Fossil watch / Apart red bracelet 6 komentarzy:

Thank you for visiting my blog, and comments! :)♥
Proszę nie pisać mi komentarzy reklamujących wasz blog, bądź komentarzy typu "pobserwujemy?" Jeśli twój blog będzie interesujący to zacznę go obserwować, jeśli nie, to twój komentarz mnie do tego nie przekona. Pozdrawiam serdecznie! :)